Stel cookie voorkeur in

Foto & filmopnames

06-06-2019

Onze school wil graag nieuwe foto’s laten maken van de school en onze leerlingen voor onze website, folder en jaarkalender. Veel van onze huidige foto’s zijn verouderd.

Dinsdag 11 juni  komt een fotograaf naar onze school. In groep 5-6 en 6 zullen een aantal kinderen op de foto gaan. Ook in algemene situaties kunnen er foto's worden gemaakt met andere groepen.
Donderdag 11 juli worden er filmopnames gemaakt voor de website. 

We zullen zorgvuldig omgaan met dit beeldmateriaal. We brengen geen kinderen in beeld die geen toestemming hebben gegeven middels een AVG-verklaring, we plaatsen geen informatie waar de leerlingen last van kunnen ondervinden en we plaatsen geen namen van de leerlingen bij de foto’s.  Als de foto’s gereed zijn, zult u ze kunnen tegenkomen op onze website, folder en jaarkalender.

Mochten er vragen zijn, dan kunt u terecht bij Caroline Spoorenberg.